Cilësimet tuaja të cookie-ve.

Eksperienca të personalizuara me kontroll të plotë.

Kjo faqe interneti përdor cookie dhe teknologji të ngjashme ('cookies').Në varësi të pëlqimit tuaj, do të përdorë kuki analitike për të gjurmuar se cila përmbajtje ju intereson dhe kuki marketingu për të shfaqur reklama të bazuara në interes.Ne përdorim ofrues të palëve të treta për këto masa, të cilët gjithashtu mund t'i përdorin të dhënat për qëllimet e tyre. 

Ju jepni pëlqimin tuaj duke klikuar 'Prano të gjitha' ose duke aplikuar cilësimet tuaja individuale.Më pas, të dhënat tuaja mund të përpunohen edhe në vende të treta jashtë BE-së, të tilla si SHBA, të cilat nuk kanë një nivel përkatës të mbrojtjes së të dhënave dhe ku, në veçanti, qasja nga autoritetet lokale mund të mos parandalohet në mënyrë efektive.Ju mund ta revokoni pëlqimin tuaj me efekt të menjëhershëm në çdo kohë.Nëse klikoni mbi 'Refuzo të gjitha', do të përdoren vetëm cookie-t rreptësisht të nevojshme.
Ju jeni këtu: Shtëpi » Produktet » Lidhës » Lidhës i ndashëm » Kapak mbrojtës i izoluar 15kV, 630A

Kapak mbrojtës i izoluar 15kV, 630A

Modeli: 15kV 630A
Materiali: Modeli i mbështjellësit të gomës silikoni
: ndërfaqja EN50180 & 50181 C
Standardet e ekzekutimit: IEC60502.4, GB/T12706.4
Disponueshmëria:
butoni i ndarjes së facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
Ndani këtë buton të ndarjes
  • NKS-15/630-BMH

  • NKS POWER

Prezantimi i produktit të lidhësit të ndashëm:


Kapaku mbrojtës izolues NKS POWER është një aksesor për këllëf me energji elektrike.Siguroni mbrojtje izoluese dhe mbyllëse për mbështjellësin e rezervuar të gjallë dhe siguroni mbrojtje kundër pluhurit, lagështirës dhe izolimit për tufat jo të gjalla.Është i përshtatshëm për përfundimin e linjave hyrëse dhe dalëse të kabinetit të ndërprerësit të rrjetit unazor.Të tilla si mbajtëset e kabinës së hyrjes dhe daljes së kabinetit, kafazja e murit të linjës së degëve të kabllove, tufat me dy drejtime, etj.

Standardet e ekzekutimit të produktit: IEC60502.4, GB/T12706.4

Produkti përputhet me shtresën e tipit C ose E në EN50180&50181.


Karakteristikat e produktit të lidhësit të ndashëm:


Formohem nga gome silikoni e sigurt dhe miqësore me mjedisin

Ka veti të shkëlqyera izoluese, rezistencë ndaj koronës dhe rezistencë gjurmuese

Dizajn i arsyeshëm strukturor, procesi i ndërlidhjes së peroksidit pas injektimit me tre shtresa për të reduktuar shkarkimin e pjesshëm

Kontroll i integruar i stresit, shpërndarje uniforme e fushës elektrike

I përshtatshëm për kabllo bakri dhe alumini

Montim i shpejtë dhe instalim i thjeshtë


Parametrat e performancës elektrike të lidhësve të ndashëm:


NKS-15/630-BMH

Artikuj

Parametri

Parametrat Teknikë Tensioni i sistemit

15 kV

Vlerësuarat aktuale

630 A

Tensioni i rezistencës ndaj frekuencës (AC)

42kV/5min

Shkarkimi i pjesshëm

15 kV<10 pC

Tensioni i impulsit

95 kV

Rezistenca mbrojtëse

<5000 Ω


Produkti ka kaluar inspektimin dhe certifikimin e Qendrës së Inspektimit dhe Testimit të Cilësisë së Pajisjeve Elektrike të Industrisë së Energjisë Elektrike të Institutit të Kërkimit të Energjisë Elektrike të Kinës (CEPRI)

Standardi i referencës së testit të llojit: IEC 60502-4:2010 GB/T 12706.4-2008


Tabela e përzgjedhjes për lidhësit e ndashëm:

Model

Madhësia e bulonave

Materiali

Kodi i produktit

NKS-15/630-BMH1

M16

HTV

61801CPS-SZ

NKS-15/630-BMH2

M16

EPDM

61811CPS-SZE mëparshme: 
Tjetër: 
Kompania i përmbahet konceptit të miqësisë mjedisore dhe lidhjes inteligjente, dhe është e gatshme të punojë me ju për të krijuar një zhvillim të gjelbër dhe të qëndrueshëm, duke udhëhequr industrinë e energjisë me teknologji të zgjuar.

Kategoria e produkteve

Lidhjet e Shpejta

Na kontaktoni
Adresa : Nr. 11, Zona e 6-të Industriale, Komuniteti Mashantou, Rruga Ma Tian, ​​Distrikti Guangming, Shenzhen, CN 
Tel : +86-755-2666-0819 
Mobile&Wechat&WhatsApp: +86-135-1015-8968 
E drejta e autorit © 2023 Shenzhen NKS Power Technology Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbështetje nga leadong Harta e faqes. Politika e privatësisë
Lini një mesazh
Na kontaktoni