Cilësimet tuaja të cookie-ve.

Eksperienca të personalizuara me kontroll të plotë.

Kjo faqe interneti përdor cookie dhe teknologji të ngjashme ('cookies').Në varësi të pëlqimit tuaj, do të përdorë kuki analitike për të gjurmuar se cila përmbajtje ju intereson dhe kuki marketingu për të shfaqur reklama të bazuara në interes.Ne përdorim ofrues të palëve të treta për këto masa, të cilët gjithashtu mund t'i përdorin të dhënat për qëllimet e tyre. 

Ju jepni pëlqimin tuaj duke klikuar 'Prano të gjitha' ose duke aplikuar cilësimet tuaja individuale.Më pas, të dhënat tuaja mund të përpunohen edhe në vende të treta jashtë BE-së, të tilla si SHBA, të cilat nuk kanë një nivel përkatës të mbrojtjes së të dhënave dhe ku, në veçanti, qasja nga autoritetet lokale mund të mos parandalohet në mënyrë efektive.Ju mund ta revokoni pëlqimin tuaj me efekt të menjëhershëm në çdo kohë.Nëse klikoni mbi 'Refuzo të gjitha', do të përdoren vetëm cookie-t rreptësisht të nevojshme.
Ju jeni këtu: Shtëpi » Rreth nesh

Rreth Nesh

E themeluar në vitin 2003, Shenzhen NKS Power Technology Co., Ltd ndodhet në Shenzhen të Kinës.Është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në R&D, prodhimin dhe shitjen e aksesorëve të kabllove të energjisë dhe aksesorëve të izolimit elektrik, të cilat janë bërë nga materiale të reja polimerësh shumë të modifikuar.

Produktet kryesore përfshijnë aksesorët standard të kabllove të rrymës IEC dhe IEEE, përfundimin dhe lidhjet e kabllove të tkurrjes nga nxehtësia dhe të ftohtit, lidhësit e ndashëm, lidhësit e zbarrave, terminalet GIS, shkarkuesit e oksidit të zinkut dhe produkte të tjera të ngjashme.Duke mbuluar nivelin e tensionit nga 1kV-220kV, produktet përdoren gjerësisht në energjinë elektrike, metalurgjinë, petrokiminë, komunën, portin, hekurudhat, inxhinierinë e ruajtjes së ujit dhe industri të tjera.Rrjeti ynë i shitjeve është zgjeruar nga tregu i brendshëm në mbi 40 vende dhe rajone në mbarë botën si Evropa, Amerika, Lindja e Mesme, Azia Juglindore dhe Oqeani.

Kompania prezantoi një seri pajisjesh të avancuara të prodhimit dhe testimit brenda dhe jashtë vendit, dhe kontrollon rrjedhën e lëndëve të para, produkteve gjysëm të gatshme dhe produkteve të gatshme gjatë gjithë kohës për t'u siguruar që u ofron klientëve produkte me cilësi të lartë.Kompania ka kaluar certifikimet e sistemit të cilësisë ISO9001:2015, sistemit të shëndetit në punë 45001:2018 dhe sistemit të menaxhimit të mjedisit 14001:2015, dhe zbaton kërkesat në përputhje me rrethanat.Produktet kaluan testimin e performancës elektrike nga Qendra Shtetërore e Testimit të Mbikëqyrjes së Cilësisë së Telit dhe Kabllit të Kinës.

Me vite të përmirësimit të vazhdueshëm dhe këmbënguljes në inovacionin e produkteve në industri, kompania vazhdon të përpiqet të zgjerojë markën e saj 'NKS'.Kompania i përmbahet konceptit të miqësisë mjedisore dhe lidhjes inteligjente, dhe është e gatshme të punojë me ju për të krijuar një zhvillim të gjelbër dhe të qëndrueshëm, duke udhëhequr industrinë e energjisë me teknologji të zgjuar.

Pse të zgjidhni NKS Power

Shërbimi OEM

Përveç teknologjisë bazë dhe aftësive të projektimit
NKS gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në menaxhimin e kanalit të shitjeve.Ne kemi fituar një reputacion të mirë në treg duke krijuar partneritete solide dhe të besueshme dhe një rrjet shitjesh fleksibël dhe të larmishëm.Në të njëjtën kohë, ne përdorim në mënyrë aktive sisteme të avancuara informacioni për të gjurmuar porositë, inventarin dhe logjistikën dhe për të kryer analiza dhe parashikime të sakta.Kjo qasje holistike dhe e nuancuar na lejon të kontrollojmë më mirë kostot, të përmirësojmë produktivitetin dhe të arrijmë sinergji midis pjesëve të sipërme dhe të poshtme të zinxhirit të furnizimit.Shkurtimisht, duke u ofruar prodhuesve të markave produkte dhe zgjidhje të personalizuara dhe duke shfrytëzuar teknologjinë e saj kryesore, aftësitë e projektimit dhe përvojën e shkëlqyer të menaxhimit të kanalit të shitjeve, NKS do të vazhdojë të ndihmojë në uljen e kostove, rritjen e efikasitetit dhe optimizimin e të gjithë procesit të menaxhimit të zinxhirit të furnizimit.Partnerët ekzistues dhe klientët e mundshëm mund të mbështeten në vlerën dhe mbështetjen tonë kur zgjedhin NKS si partnerin e tyre të besuar.
Për të përmbushur nevojat e prodhuesve të markës
Për të përmbushur nevojat e prodhuesve të markës, NKS Power ofron shërbime OEM të krijuara për të ofruar produkte dhe zgjidhje të personalizuara.Me teknologjinë e saj kryesore dhe aftësitë e projektimit, NKS është përgjegjëse për hartimin dhe zhvillimin e produktit dhe menaxhon kanalet e shitjeve në mënyrë efektive, duke ndihmuar në uljen e kostove, përmirësimin e efikasitetit dhe optimizimin e menaxhimit të zinxhirit të furnizimit.Si një ofrues profesionist i shërbimit OEM, NKS e kupton ndjekjen e personalizimit të produktit të personalizuar nga prodhuesit e markave.
Ne jemi të përkushtuar të kuptojmë nevojat e klientëve tanë dhe të krijojmë produkte dhe zgjidhje unike dhe konkurruese të përshtatura për kërkesat e tyre.Me 20 vjet përvojë në industrinë e aksesorëve të kabllove të tensionit të mesëm dhe të lartë, ne kemi përvojë të pasur dhe teknologji të shkëlqyer për të përmbushur nevojat e ndryshme të grupeve të ndryshme të klientëve.

Partner

Kompania i përmbahet konceptit të miqësisë mjedisore dhe lidhjes inteligjente, dhe është e gatshme të punojë me ju për të   krijuar gjelbërim 
dhe   zhvillim të qëndrueshëm, industria kryesore e teknologjisë inteligjente të energjisë.

Certifikatat

Kompania ka kaluar certifikimet e sistemit të cilësisë ISO9001:2015, sistemit të shëndetit në punë 45001:2018 dhe sistemit të menaxhimit të mjedisit 14001:2015, dhe zbaton kërkesat në përputhje me rrethanat.

Kompania i përmbahet konceptit të miqësisë mjedisore dhe lidhjes inteligjente, dhe është e gatshme të punojë me ju për të krijuar një zhvillim të gjelbër dhe të qëndrueshëm, duke udhëhequr industrinë e energjisë me teknologji të zgjuar.

Kategoria e produkteve

Lidhjet e Shpejta

Na kontaktoni
Adresa : Nr. 11, Zona e 6-të Industriale, Komuniteti Mashantou, Rruga Ma Tian, ​​Distrikti Guangming, Shenzhen, CN 
Tel : +86-755-2666-0819 
Mobile&Wechat&WhatsApp: +86-135-1015-8968 
E drejta e autorit © 2023 Shenzhen NKS Power Technology Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbështetje nga leadong Harta e faqes. Politika e privatësisë
Lini një mesazh
Na kontaktoni