Cilësimet tuaja të cookie-ve.

Eksperienca të personalizuara me kontroll të plotë.

Kjo faqe interneti përdor cookie dhe teknologji të ngjashme ('cookies').Në varësi të pëlqimit tuaj, do të përdorë kuki analitike për të gjurmuar se cila përmbajtje ju intereson dhe kuki marketingu për të shfaqur reklama të bazuara në interes.Ne përdorim ofrues të palëve të treta për këto masa, të cilët gjithashtu mund t'i përdorin të dhënat për qëllimet e tyre. 

Ju jepni pëlqimin tuaj duke klikuar 'Prano të gjitha' ose duke aplikuar cilësimet tuaja individuale.Më pas, të dhënat tuaja mund të përpunohen edhe në vende të treta jashtë BE-së, të tilla si SHBA, të cilat nuk kanë një nivel përkatës të mbrojtjes së të dhënave dhe ku, në veçanti, qasja nga autoritetet lokale mund të mos parandalohet në mënyrë efektive.Ju mund ta revokoni pëlqimin tuaj me efekt të menjëhershëm në çdo kohë.Nëse klikoni mbi 'Refuzo të gjitha', do të përdoren vetëm cookie-t rreptësisht të nevojshme.
NKS POWER
E themeluar në vitin 2003, kushtuar 
prodhimi i aksesorëve të kabllove të energjisë HV MV.
LEXO MË SHUMË
NKS POWER
Ofron një gamë të plotë të aksesorëve të lidhësve, terminaleve dhe lidhjeve për aplikimet e kabllove 12 - 145 kV.
LEXO MË SHUMË
NKS POWER
Ofron shërbime OEM
LEXO MË SHUMË

PRODUKTET HOT

0 +
E themeluar në vitin 2003
0 +
Vendet e eksportit
0 +
Kapitali i regjistruar
0 +
Ndërmarrjet Kooperativiste
 • Shërbimi para shitjes

  Qëllimi kryesor i ofrimit të informacionit, hulumtimit dhe parashikimit të tregut, personalizimit të produktit, përpunimit, konsultimit...
 • Dorëzimi
  Dorëzimi sipas kushteve të përcaktuara në kontratë sipas orarit të përcaktuar.
 • Dorëzimi i produktit
  Produktet e dorëzuara duhet të plotësojnë kërkesat përfundimtare të konfirmuara nga të dyja palët.Udhëzime për instalimin e produkteve...
 • Performanca e produktit
  Kompania jonë garanton që të gjitha produktet janë të prodhuara nga lëndë të para me cilësi të lartë, standarde, teknologji të avancuar të prodhimit, të gjitha produktet.

LAJMET E FUNDIT

E themeluar në vitin 2003, Shenzhen NKS Power Technology Co., Ltd ndodhet në Shenzhen të Kinës.
 • [Lajme] 2024 IEEE PES T&D Konferenca
  Konferenca IEEE PES T&D & Expo 2024 6-9 maj në Anaheim, Kaliforni, SHBA përfundoi me sukses këtë vit.Si një nga ngjarjet më profesionale me ndikim në industrinë e energjisë elektrike në mbarë botën, ishte një nder për menaxheren e eksporteve të NKS Power, Bonnie Wei, të merrte pjesë në këtë ngjarje globale.Ajo a Lexo më shumë
 • [Lajme] Ekspozita e NKS Power at Electric Power në Azi 2023
  8 qershor.Deri më 10 qershor 2023, si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e industrisë së aksesorëve kabllor në Kinën e Jugut, NKS Power u ftua nga China Southern Power Grid për të marrë pjesë në 'Electric Power Asia Exhibition' në Guangzhou, duke mbledhur elitat e industrisë për të diskutuar tendencat e zhvillimit dhe ndihmojnë reformën energjetike.Me të Lexo më shumë
 • [Lajme] 2023 Ekspozita Ndërkombëtare e Energjisë Dixhitale Shenzhen
  Ekspozita Ndërkombëtare e Energjisë Dixhitale 2023 do të mbahet në Qendrën e Konventave dhe Ekspozitave Shenzhen nga 29 qershor deri më 2 korrik. Me temën 'Digital Drive mund të krijojë të ardhmen', ekspozita shfaqi teknologjitë më të fundit dhe rezultatet e demonstrimit të aplikacioneve në mbarë botën energji dixhitale Lexo më shumë
Kompania i përmbahet konceptit të miqësisë mjedisore dhe lidhjes inteligjente, dhe është e gatshme të punojë me ju për të krijuar një zhvillim të gjelbër dhe të qëndrueshëm, duke udhëhequr industrinë e energjisë me teknologji të zgjuar.

Kategoria e produkteve

Lidhjet e Shpejta

Na kontaktoni
Adresa : Nr. 11, Zona e 6-të Industriale, Komuniteti Mashantou, Rruga Ma Tian, ​​Distrikti Guangming, Shenzhen, CN 
Tel : +86-755-2666-0819 
Mobile&Wechat&WhatsApp: +86-135-1015-8968 
E drejta e autorit © 2023 Shenzhen NKS Power Technology Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbështetje nga liderong Harta e faqes. Politika e privatësisë
Lini një mesazh
Na kontaktoni