Cilësimet tuaja të cookie-ve.

Eksperienca të personalizuara me kontroll të plotë.

Kjo faqe interneti përdor cookie dhe teknologji të ngjashme ('cookies').Në varësi të pëlqimit tuaj, do të përdorë kuki analitike për të gjurmuar se cila përmbajtje ju intereson dhe kuki marketingu për të shfaqur reklama të bazuara në interes.Ne përdorim ofrues të palëve të treta për këto masa, të cilët gjithashtu mund t'i përdorin të dhënat për qëllimet e tyre. 

Ju jepni pëlqimin tuaj duke klikuar 'Prano të gjitha' ose duke aplikuar cilësimet tuaja individuale.Më pas, të dhënat tuaja mund të përpunohen edhe në vende të treta jashtë BE-së, të tilla si SHBA, të cilat nuk kanë një nivel përkatës të mbrojtjes së të dhënave dhe ku, në veçanti, qasja nga autoritetet lokale mund të mos parandalohet në mënyrë efektive.Ju mund ta revokoni pëlqimin tuaj me efekt të menjëhershëm në çdo kohë.Nëse klikoni mbi 'Refuzo të gjitha', do të përdoren vetëm cookie-t rreptësisht të nevojshme.
Ju jeni këtu: Shtëpi » Produktet » Përfundimi » Heat Shrink » Terminacioni i brendshëm i tkurrjes së nxehtësisë 24 kV

ngarkim

Terminacioni i brendshëm i tkurrjes së nxehtësisë 24 kV

Modeli: 24kV
Madhësia maksimale e përshtatësit: 500mm²
Materiali: Polimer i lartë molekular
Aplikimi: Përfundimi i kabllove (lloji i brendshëm)
Kabllot e aplikueshme: XLPE, PVC, EPR, etj.
Standardet e ekzekutimit: IEC60502.4, GB/T12706.4
Disponueshmëria:
butoni i ndarjes së Facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
Ndani këtë buton të ndarjes
  • NKS-20kVRSI-

  • NKS POWER

Prezantimi i produktit të aksesorëve të kabllove të tkurrjes së nxehtësisë:


Terminacioni i tkurrur nga nxehtësia NKS POWER 24kV është i përshtatshëm për përfundimin e kabllove 12/20kV, 18/30kV me një bërthamë/tre bërthama xLPE, EPR dhe kabllo të tjera polimer.

Standardet e ekzekutimit të produktit: IEC60502.4, GB/T12706.4


Karakteristikat e produktit të aksesorëve të kabllove të tkurrjes së nxehtësisë:


Përbëhet nga një përzierje e përbërësve të ndryshëm të materialit si polietileni, etilen vinyl acetate (EVA) dhe gome etilen propileni.

Rezistencë e lartë mekanike, e përshtatshme për një shumëllojshmëri të kabllove të energjisë

Rezistencë e fortë UV dhe rezistencë e fortë ndaj motit

Ka veti të shkëlqyera izoluese, rezistencë ndaj koronës dhe rezistencë gjurmuese

Dizajn i thjeshtë dhe strukturë e arsyeshme

Kontroll i integruar i stresit, shpërndarje uniforme e fushës elektrike

I përshtatshëm për kabllo bakri dhe alumini

I përshtatshëm për priza shtrënguese dhe goma mekanike

Montim i shpejtë dhe instalim i thjeshtë


Parametrat e performancës elektrike të aksesorëve të kabllove të tkurrjes :


NKS-20kVRSI-

Artikuj

Parametri

Parametrat Teknikë

Tensioni i vlerësuar i kabllove 12/20 kV   18/30 kV
Tensioni i rezistencës së frekuencës (AC)

54kV/5min

81 kV/5min

Shkarkimi i pjesshëm

20 kV - 10 pC

30 kV<10 pC

Tensioni i impulsit

125 kV

170 kV

Testi i cikleve të ngrohjes në ajër 30 kV, 30 cikle gjithsej 45 kV, 30 cikle gjithsej

Seksion kryq kabllor i aplikueshëm

25-630 mm²

25-630 mm²


Produkti ka kaluar inspektimin dhe certifikimin e Qendrës së Inspektimit dhe Testimit të Cilësisë së Pajisjeve Elektrike të Industrisë së Energjisë Elektrike të Institutit të Kërkimit të Energjisë Elektrike të Kinës (CEPRI)

Standardi i referencës së testit të llojit: IEC 60502-4:2010 GB/T 12706.4-2008


Tabela e përzgjedhjes për aksesorët e kabllove të tkurrjes së nxehtësisë:


Emri i produktit

Seksion kryq nominal (mm²)

Kodi i kompletit

Kodi i produktit

3 bërthama e tkurrur nga nxehtësia 

përfundimi i brendshëm

25-50 NKS-20kVRSI-3/1 92011SHI-SZ
70-120 NKS-20kVRSI-3/2 92012SHI-SZ
150-240 NKS-20kVRSI-3/3 92013SHI-SZ
300-400 NKS-20kVRSI-3/4 92014SHI-SZ

Tkurrja e nxehtësisë me një bërthamë

përfundimi i brendshëm

25-50 NKS-20kVRSI-1/1 92001SHI-SZ
70-120 NKS-20kVRSI-1/2 92002SHI-SZ
150-240 NKS-20kVRSI-1/3 92003SHI-SZ
300-400 NKS-20kVRSI-1/4 92004SHI-SZ
E mëparshme: 
Tjetër: 
Kompania i përmbahet konceptit të miqësisë mjedisore dhe lidhjes inteligjente, dhe është e gatshme të punojë me ju për të krijuar një zhvillim të gjelbër dhe të qëndrueshëm, duke udhëhequr industrinë e energjisë me teknologji të zgjuar.

Kategoria e produkteve

Lidhjet e Shpejta

Na kontaktoni
Adresa : Nr. 11, Zona e 6-të Industriale, Komuniteti Mashantou, Rruga Ma Tian, ​​Distrikti Guangming, Shenzhen, CN 
Tel : +86-755-2666-0819 
Mobile&Wechat&WhatsApp: +86-135-1015-8968 
E drejta e autorit © 2023 Shenzhen NKS Power Technology Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbështetje nga leadong Harta e faqes. Politika e privatësisë
Lini një mesazh
Na kontaktoni