Cilësimet tuaja të cookie-ve.

Eksperienca të personalizuara me kontroll të plotë.

Kjo faqe interneti përdor cookie dhe teknologji të ngjashme ('cookies').Në varësi të pëlqimit tuaj, do të përdorë kuki analitike për të gjurmuar se cila përmbajtje ju intereson dhe kuki marketingu për të shfaqur reklama të bazuara në interes.Ne përdorim ofrues të palëve të treta për këto masa, të cilët gjithashtu mund t'i përdorin të dhënat për qëllimet e tyre. 

Ju jepni pëlqimin tuaj duke klikuar 'Prano të gjitha' ose duke aplikuar cilësimet tuaja individuale.Më pas, të dhënat tuaja mund të përpunohen edhe në vende të treta jashtë BE-së, të tilla si SHBA, të cilat nuk kanë një nivel përkatës të mbrojtjes së të dhënave dhe ku, në veçanti, qasja nga autoritetet lokale mund të mos parandalohet në mënyrë efektive.Ju mund ta revokoni pëlqimin tuaj me efekt të menjëhershëm në çdo kohë.Nëse klikoni mbi 'Refuzo të gjitha', do të përdoren vetëm cookie-t rreptësisht të nevojshme.
Ju jeni këtu: Shtëpi » Produktet » Lidhës » Lidhës i ndashëm » Lidhës të ndashëm IEC 24 kV, 630A, Lidhës (e pasme) T-trupi

Lidhës të ndashëm IEC 24 kV, 630A, lidhës (i pasëm) T-trupi

Modeli: 24kV 630A (Lidhësi i pasmë)
Madhësia maksimale e përshtatësit: 500mm²
Materiali: Gome silikoni
Kabllot e aplikueshme: XLPE, PVC, EPR, etj.
Modeli i mbështjellësit: EN50180 & 50181 Ndërfaqja C Standardet e ekzekutimit: IEC60502.4, GB
IEC60502.4, 6.
Disponueshmëria:
butoni i ndarjes së facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
Ndani këtë buton të ndarjes
  • NKS-24/630-PH-

  • NKS POWER

Prezantimi i produktit të lidhësit të ndashëm:


Lidhësit e ndashëm NKS POWER (lidhës të pasmë, bashkim) janë të përshtatshëm për përfundimin e linjave hyrëse dhe dalëse të RMU-ve, kabineteve të ndërprerësve dhe kutive të degëve të kabllove (XLPE, EPR, etj.).Nuk ka kërkesë minimale të hendekut fazor dhe nuk mund të përdoret vetëm.

Lidhja e zgjerimit me lidhësin e përparmë të ndashëm (lidhës i tipit T) siguron degë zgjerimi, dhe mënyra e instalimit mund të jetë vertikale, horizontale ose në çdo kënd.

Standardet e ekzekutimit të produktit: IEC60502.4, GB/T12706.4

Produkti përputhet me tufat e tipit C në EN50180&50181.


Karakteristikat e produktit të lidhësit të ndashëm:


Formohem nga gome silikoni e sigurt dhe miqësore me mjedisin

Ka veti të shkëlqyera izoluese, rezistencë ndaj koronës dhe rezistencë gjurmuese

Dizajn i arsyeshëm strukturor, procesi i ndërlidhjes së peroksidit pas injektimit me tre shtresa për të reduktuar shkarkimin e pjesshëm

Kontroll i integruar i stresit, shpërndarje uniforme e fushës elektrike

I përshtatshëm për kabllo bakri dhe alumini

Montim i shpejtë dhe instalim i thjeshtë


Parametrat e performancës elektrike të lidhësve të ndashëm:


NKS-24/630-PH-

Artikuj

Parametri
Parametrat Teknikë Tensioni i vlerësuar i kabllove 12/20 kV 18/30 kV
Tensioni i sistemit

24 kV

36 kV

Vlerësuarat aktuale

630 A

630 A

Tensioni i rezistencës ndaj frekuencës (AC)

54kV/5min

81 kV/5min

Shkarkimi i pjesshëm

21 kV<10 pC

31kV<10pC

Tensioni i impulsit

125 kV

170 kV

Rezistenca mbrojtëse

<5000 Ω

<5000 Ω

Seksion kryq kabllor i aplikueshëm

25-630 mm²

25-630 mm²


Produkti ka kaluar inspektimin dhe certifikimin e Qendrës së Inspektimit dhe Testimit të Cilësisë së Pajisjeve Elektrike të Industrisë së Energjisë Elektrike të Institutit të Kërkimit të Energjisë Elektrike të Kinës (CEPRI)

Standardi i referencës së testit të llojit: IEC 60502-4:2010 GB/T 12706.4-2008Tabela e përzgjedhjes për lidhësit e ndashëm:

Seksion kryq nominal (mm²)

Bërthama e izoluar OD(mm) AVG

ID e konit të stresit (mm)

Kodi i produktit

Kabllo 12/20 kV Kabllo 18/30 kV 12/20 kV 18/30 kV

35

20.7

26.3

16

19

90502CPS-SZ

50

21.9

27.5 16 19

90503CPS-SZ

70

23.6

29.2 16 19

90504CPS-SZ

95

25.3

30.9 19 24

90505CPS-SZ

120

26.6

32.2 19 24

90506CPS-SZ

150

28.2

33.8 19 24

90507CPS-SZ

185

29.9

35.5 24
29

90508CPS-SZ

240

32.1

37.7 24 29

90509CPS-SZ

300

34.3

39.9 29 34

90510CPS-SZ

400

37.2

42.8 29 34

90511CPS-SZ

500

40.7

46.3 34 38

90512CPS-SZ

630

44.0

49.6 34 38

90513CPS-SZ
E mëparshme: 
Tjetër: 
Kompania i përmbahet konceptit të miqësisë mjedisore dhe lidhjes inteligjente, dhe është e gatshme të punojë me ju për të krijuar një zhvillim të gjelbër dhe të qëndrueshëm, duke udhëhequr industrinë e energjisë me teknologji të zgjuar.

Kategoria e produkteve

Lidhjet e Shpejta

Na kontaktoni
Adresa : Nr. 11, Zona e 6-të Industriale, Komuniteti Mashantou, Rruga Ma Tian, ​​Distrikti Guangming, Shenzhen, CN 
Tel : +86-755-2666-0819 
Mobile&Wechat&WhatsApp: +86-135-1015-8968 
E drejta e autorit © 2023 Shenzhen NKS Power Technology Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbështetje nga leadong Harta e faqes. Politika e privatësisë
Lini një mesazh
Na kontaktoni