Cilësimet tuaja të cookie-ve.

Eksperienca të personalizuara me kontroll të plotë.

Kjo faqe interneti përdor cookie dhe teknologji të ngjashme ('cookies').Në varësi të pëlqimit tuaj, do të përdorë kuki analitike për të gjurmuar se cila përmbajtje ju intereson dhe kuki marketingu për të shfaqur reklama të bazuara në interes.Ne përdorim ofrues të palëve të treta për këto masa, të cilët gjithashtu mund t'i përdorin të dhënat për qëllimet e tyre. 

Ju jepni pëlqimin tuaj duke klikuar 'Prano të gjitha' ose duke aplikuar cilësimet tuaja individuale.Më pas, të dhënat tuaja mund të përpunohen edhe në vende të treta jashtë BE-së, të tilla si SHBA, të cilat nuk kanë një nivel përkatës të mbrojtjes së të dhënave dhe ku, në veçanti, qasja nga autoritetet lokale mund të mos parandalohet në mënyrë efektive.Ju mund ta revokoni pëlqimin tuaj me efekt të menjëhershëm në çdo kohë.Nëse klikoni mbi 'Refuzo të gjitha', do të përdoren vetëm cookie-t rreptësisht të nevojshme.
Ju jeni këtu: Shtëpi » Produktet » Aksesorë » Tub Tkurrje Nxehtësie të Tensionit të Ulët

ngarkim

Tub për tkurrje të nxehtësisë së tensionit të ulët

Materiali: polimer molekular i lartë
Ngjyra: e zezë, e kuqe, e verdhë, jeshile, blu, etj.
Madhësia: 1-150mm
Porosia minimale: 1 rrotull
Disponueshmëria:
butoni i ndarjes së facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
Ndani këtë buton të ndarjes
  • NKS-10 kVRSG-

  • NKS POWER

Prezantimi i produktit të tubave të tkurrjes së nxehtësisë me tension të ulët:


Tubat e tkurrjes me nxehtësi të tensionit të ulët janë bërë nga materiale poliolefine miqësore me mjedisin të ndërlidhura të tkurrjes termike pas zgjerimit të rrezatimit.Ato mund të ofrojnë forcë të lartë izolimi dhe rezistencë elektrike dhe janë të përshtatshme për lidhjet e kabllove, përfundimet e kabllove, shufrat e bakrit të shiritave dhe pajisjet elektrike.Mbrojtje kundër korrozionit dhe izolimit.

Raporti i tkurrjes: 2:1 3:1;temperatura e tkurrjes: 85℃~125℃;temperatura e punës: -55℃~125℃


Karakteristikat e produktit të tubit të tkurrjes së nxehtësisë me tension të ulët :


Rezistencë e lartë mekanike, e përshtatshme për një shumëllojshmëri të kabllove të energjisë

Rezistencë e fortë UV dhe rezistencë e fortë ndaj motit

Ka veti të shkëlqyera izoluese, rezistencë ndaj koronës dhe rezistencë gjurmuese

Dizajn i thjeshtë dhe strukturë e arsyeshme


Parametrat e performancës elektrike të tubave të tkurrjes së nxehtësisë me tension të ulët :


Artikujt e testimit

Metodat e Testimit

Kërkesat e testit

Rezistenca në tërheqje ASTM D638 ≥10Mpa
Zgjatimi përfundimtar ASTM D638

≥300%

Rezistenca në tërheqje pas plakjes ASTM D638

≥8 Mpa

Zgjatja përfundimtare pas plakjes

ASTM D638

≥250%

Tkurrja gjatësore

ASTM D2671

±5%

Konstanta dielektrike ASTM D2671 ≥18Ω.cm
forca e prishjes së tensionit ASTM D149 ≥25kv/mm
Rezistenca e volumit ASTM D257 >10 14Ω.cm
dendësia ASTM D792 1.22g/cm⊃2;
Retardaniteti i flakës UL 224 VW-1
temperatura e tkurrjes së plotë ASTM D792 130±5 ℃


Tabela e përzgjedhjes për tubacionet e tkurrjes së nxehtësisë me tension të ulët :

Tabela e madhësisë së tubit të tkurrjes së nxehtësisë
E mëparshme: 
Tjetër: 
Kompania i përmbahet konceptit të miqësisë mjedisore dhe lidhjes inteligjente, dhe është e gatshme të punojë me ju për të krijuar një zhvillim të gjelbër dhe të qëndrueshëm, duke udhëhequr industrinë e energjisë me teknologji të zgjuar.

Kategoria e produkteve

Lidhjet e Shpejta

Na kontaktoni
Adresa : Nr. 11, Zona e 6-të Industriale, Komuniteti Mashantou, Rruga Ma Tian, ​​Distrikti Guangming, Shenzhen, CN 
Tel : +86-755-2666-0819 
Mobile&Wechat&WhatsApp: +86-135-1015-8968 
E drejta e autorit © 2023 Shenzhen NKS Power Technology Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbështetje nga leadong Harta e faqes. Politika e privatësisë
Lini një mesazh
Na kontaktoni